Zapraszają na „Jajeczko z rzeżuszką”

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza Państwa do wzięcia udziału w kiermaszu wielkanocnym „Jajeczko z rzeżuszką”. Kiermasz odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi w niedzielę 9 kwietnia 2017 r. Początek o godz. 10.00 (maksymalnie do godziny 14.00). Uczestnicy proszeni są o przybycie najpóźniej do 9.30.Wystawcom zapewniamy, stolik, krzesła. Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

 

Uczestnicy Kiermaszu mają możliwość wyeksponowania i sprzedaży swoich wyrobów takich jak: palmy, pisanki, baranki, zajączki z ciasta, z cukru, ze słomy itp., stroiki wielkanocne, rękodzieło ludowe – wyroby hafciarskie, tkackie, wikliniarskie, domowe wypieki (ciasta bez mas i kremów), półprodukty (np. przetwory, marynaty, miód, chrzan).

ZE WZGLĘDU NA WYMOGI PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ, Z PREZENTACJI, DEGUSTACJI ORAZ SPRZEDAŻY WYŁĄCZONE SĄ WYROBY CIASTA Z KREMEM ITP!!!

Zgłoszenia udziału w Kiermaszu należy dostarczać do Domu Kultury w Gołdapi do 3 kwietnia 2017 r. Zgłoszenie można przysłać drogą elektroniczną na adres: dkgoldap@o2

Karta zgłoszenia w załączniku.

Zapraszamy!

Jajeczko – karta zg+éosze+ä 2017

 

Powiązane artykuły