Szczegółowa relacja ze, zwieńczonego sukcesem gołdapian, Pucharu Polski WKA w Kick-Boxingu

Przypomnijmy, że „Husaria” Gołdap wywalczyła 24 medale podczas Otwartego Pucharu Polski WKA w Kick-Boxingu i (po raz pierwszy w historii gołdapskiego kick boxingu) I miejsce drużynowo. Zawodnicy i zawodniczki „Husarii” Gołdap w sobotę 18 marca uczestniczyli w Pucharze Polski WKA w Kick-Boxingu, organizowanym przez Fighter Klub Kaczmarek Grodowski w Świdnicy. Na turniej stawiło się blisko 240 uczestników z całej Polski.

Cały przebieg oraz organizacja turnieju były ogromnym zaskoczeniem, pokazały bowiem w jak sprawny oraz bezkonfliktowy sposób można zorganizować turniej tak wysokiej rangi.

Profesjonalna organizacja przyłożyła się na sporą ilość osób, na hali było słychać tylko pozytywne zdanie o organizatorach. Gołdapski klub reprezentowała osiemnastoosobowa drużyna (14 zawodników, 2 sędziów, instruktor Szafran Damian oraz sekundant).

Drużyna w pełni zasłużenie wywalczyła 24 medale i po raz pierwszy w historii gołdapskiego kick-boxingu zajęła I miejsce drużynowo na pucharze Polski.

Warto również wspomnieć o jeszcze jednym osiągnięciu –  Grzegorz Szafran oraz Bogumił Szymczak uzyskali międzynarodowe uprawnienia sędziowskie federacji WKA. Jest to kolejny sukces gołdapskich sędziów.

Wyjazd oraz udział klubu został sfinansowany ze środków z budżetu gminy Gołdap , bardzo dziękujemy panu burmistrzowi Tomaszowi Luto za zaufanie – w taki sposób będziemy się odwdzięczali oraz godnie reprezentowali nasze miasto.

Podziękowania należą się również Maciejowi Ostrowskiemu za wsparcie klubu.