Nietuzinkowe obchody Dnia Kobiet

Grono prawie dwudziestu mieszkańców Galwieć, którzy zechcieli środowy Dzień Kobiet przeżyć w nietuzinkowy sposób, spędziło ten świąteczny dzień w Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz. Kto chciał mógł razem z nimi wziąć udział w przyjemnym wieczorze, podczas którego oprócz składania życzeń wszystkie panie i towarzyszący im panowie bawili się grą w kręgle i bilarda.

 

Zabawa była tak przyjemna, ze postanowiono powtarzać to częściej, być może w regularny sposób. Korzystający z zaproszenia serdecznie dziękują firmie Dudi-Bus za pomoc w organizacji imprezy.


Aktualności

Powiązane artykuły

12 komentarzy do “Nietuzinkowe obchody Dnia Kobiet

 1. ktoś

  A gacie od wielu dni nadal wiszą ze śmietnika obok przystanku, pełno śmieci, puszek, niedopałków, plastikowych butelek.Wstyd panie radny.Gdzie rada sołecka?To widzą dzieci.

   
  1. Rafał

   Wczoraj jechałem przez Skocze a potem Rożyńsk. Zima zniknęła, puszki, g…na psie, butelki i resztki opakowań – nie. Prawdopodobnie jednak to tylko w Galwieciach jest brudno. Inni codziennie sprzątają u siebie i dlatego nasza gmina czystością świeci.

    
  2. Antek

   Pewnie że wstyd. Gdzie jest ten kto powinien sprzątać tereny gminne i te należące Zarządu Dróg wojewódzkich?. Przepisy mówią kto ma to robić.

    
  3. Traktor

   Jak szewc Kierejsza zakała Galwieć i niestety od niedawna mieszkaniec wsi zabierze swoje gacie z kosza przy pszystanku szkolnym i przestanie kosz wypełniać swoimi butelkami po wińsku to od razu będzie czyściej. Wiem co mówię widzę nieraz kto i czym ten kosz napełnia.

    
   1. Beata

    Czysta prawda. A jaki porządek ma pod oknami. Od kiedy się wprowadził to wygląda tam jak pod meliną. Że Straży Miejskiej na niego nie ma to nie do pomyślenia. A cierpią wszyscy.

     
 2. Wacek

  Jak wiszą to je zdejmnij chyba trudne dzieciństwo miałeś skoro tylko gacie i gacie

   
 3. Laluś

  Jeżeli ten ktoś jest picuś glacuś to idź posprzotaj.Jeśli chodzi o gacie to zapewne element z Gołdapi.

   
 4. Wacek

  Ten ktoś jest z Galwieć

   
 5. Ula

  Ktoś.jeżeli boisko jest brudne to nikomu nie boli głowa a boisko jest szkolne

   
 6. Galwieciak

  Ale „ktoś” mało widzący. Bo właśnie wczoraj, jakby z okazji święta, po drodze wzdłuż miejscowości Galwiecie przejeżdżał samochód służbowy i pracownicy w pomarańczowych kamizelkach sprzątali oba przystanki i rowy przy drodze. Więc trafiłeś kulą w płot. Zazdrość Cię bierze , mały człowieczku, że ludzie potrafią się zorganizować i coś robić, a nie pierdzieć w fotel przy „M jak Miłość”. Dlatego piszesz swoje fantazje.

   
 7. Teresa

  Trzeba popatrzeć jak jest w Grabowie na przykład. Koło sklepu i przy dużej szkole to trzeba prawie nos zatykać. Wstyd . Galwieć się czepiacie? Popatrzcie u siebie. To samo. Ale też uważam że powinny się tym zajmować służby komunalne a nie mieszkańcy. Mieszkańcy wystarczy jak u siebie posprzątają, przecież podatki płacimy i ktoś powinien o to dbać. Jest w tej gminie gospodarz?

   
 8. Emil

  Generalnie po zimie wyłażą różne kwiatki w różnych miejscach. Choćby i w Żelazkach przy świetlicy. W Babkach niewiele lepiej. Prawda jest taka że i w mieście nie za czysto, popatrzcie przy Jaćwieskiej, z boku firmy pana Zaborowskiego, syf, kiła i mogiła od zawsze. To samo za kamienie żydowskim na Armii Krajowej. Czyja to działka ? A przy budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej to lepiej? A zajrzał ktoś kiedyś na działki za torami? Tam to dopiero porządki. 1 Maja też brudna. Nie ma w naszym mieście gospodarza niestety. Straż Miejska zajęta monitoringiem to i w mieście ich nie widać a przydałoby się.

   

Skomentuj