„e-Pasjonaci” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi

W ramach kampanii „Tydzień z Internetem” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się – „e-Pasjonaci”. Tego dnia przybyli do biblioteki uczestnicy sekcji kulinarnej działającej w GUTW, aby móc pochwalić się swoimi osiągnięciami. Głównym elementem spotkania był quiz dotyczący majsterkowania, gotowania i szycia, zatem obszarów bliskich naszemu życiu codziennemu.

Każde pytanie czy zadanie quizowe stało się okazją do przedstawienia ciekawego bloga. Każdy z uczestników spotkania otrzymał firmowe krówki z logo tygodnia z internetem.  Uczestnicy mogli więc z jednej strony przekonać się, ile cennych informacji mają w Internecie na wyciągniecie ręki, z drugiej – że blogerem może być każdy, wystarczy mieć pasję i energię do dzielenia się swoimi zainteresowaniami z innymi ludźmi. Na spotkanie uczestnicy sekcji kulinarnej przynieśli świeżo wypieczone rogaliki, był też sernik i tiramisu.

„Tydzień z Internetem” to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizację pozarządową Telecentre-Europe. Koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 


Aktualności

Powiązane artykuły