Ze Starostwa: Wojewoda rozpoczął cykl spotkań z samorządowcami

Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki rozpoczął wcześniej zapowiedziany cykl spotkań, podczas których będzie prowadził rozmowy z przedstawicielami samorządów i osobami zaangażowanymi we wprowadzanie nowego systemu oświaty. Jako pierwsze odwiedził samorządy powiatu mrągowskiego. Wśród zaproszonych gości był starosta gołdapski Andrzej Ciołek.

Głównym tematem spotkania była oczywiście reforma oświaty. Jednak wojewoda znalazł również czas, żeby przyjrzeć się innym ważnym dla powiatu mrągowskiego sprawom. W tym celu odwiedził m.in. Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży, SOR Szpitala Powiatowego w Mrągowie oraz firmę produkującą okna i drzwi AdamS.

Celem zapowiedzianych spotkań w terenie jest stworzenie szczegółowego raportu z informacjami o procesie wdrażania zmian w województwie, jak również ewentualnymi problemami napotkanymi przez samorządowców. W planach wojewody jest również wizyta w powiecie gołdapskim.

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Ze Starostwa: Wojewoda rozpoczął cykl spotkań z samorządowcami

 1. z.d

  dobrze że samochodu nie ukradli

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. swojak

   Bo Andrzej podobno PKS-em pojechał :-))

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Velasquez

  Pewnie chcieli przyłączyć Gołdap do Warszawy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Franek

  Proszę państwa !
  Zgodnie z wieloletnimi badaniami,nadmiar manganu w wodzie pitnej szkodzi inteligencji dzieci,a w konsekwencji też osób dorosłych.
  Wpisy (komentarze) powyższe z.d , swojak oraz Velasquez są tego potwierdzeniem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...