Z naszego archiwum: Dziedziniec

Na dwóch zdjęciach – dziedziniec gołdapskiego Domu Kultury w pierwszej połowie lat 90, między innymi podczas jednego z Przystanków Gołdap. Na jednym już podczas Zjazdu Gołdapian.

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Z naszego archiwum: Dziedziniec

  1. Zbigniew Mieruński

    Wspomnienia 🙂 Cieszę się że mój pomysł i projekt stworzony w 2008-2009 roku na zbudowanie dodatkowego budynku z salą wielofunkcyjną i studiem muzycznym na dziedzińcu, otrzymał właśnie dofinansowanie i będzie zrealizowany 🙂

  2. Dorota

    Tak, to był pomysł tylko pana Zbyszka, nikt inny tego pomysłu niemiał. To bardzo ważne żeby ludzie usłyszeli, że to pomysł pana Zbyszka Mieruńskiego. Gdyby pan Zbyszek o tym nie przypomniał ludzie by tego nie wiedzieli. A powinni.

  3. artur

    Tak to pomysł pana Mieruńskiego, który był realizowany w latach 2008 – 2009. I uważam, że należy o tym mówić. Dziś rezultat, który powstał wtedy został złożony w ramach Cittaslow i dk otrzymał dofinansowanie. Nie jest to pomysł obecnej dyrekcji DK czy obecnego burmistrza. Podobnie jak pomysły związane z Cittaslow, parkiem kinezyterapii czy jeziorem. To pomysły zainicjowane przez Jarosława Słomę i Jacka Morzego. A dopiero dziś to wszystko owocuje.