Z naszego archiwum: Dziedziniec

Na dwóch zdjęciach – dziedziniec gołdapskiego Domu Kultury w pierwszej połowie lat 90, między innymi podczas jednego z Przystanków Gołdap. Na jednym już podczas Zjazdu Gołdapian.

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Z naszego archiwum: Dziedziniec

 1. Zbigniew Mieruński

  Wspomnienia 🙂 Cieszę się że mój pomysł i projekt stworzony w 2008-2009 roku na zbudowanie dodatkowego budynku z salą wielofunkcyjną i studiem muzycznym na dziedzińcu, otrzymał właśnie dofinansowanie i będzie zrealizowany 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Dorota

  Tak, to był pomysł tylko pana Zbyszka, nikt inny tego pomysłu niemiał. To bardzo ważne żeby ludzie usłyszeli, że to pomysł pana Zbyszka Mieruńskiego. Gdyby pan Zbyszek o tym nie przypomniał ludzie by tego nie wiedzieli. A powinni.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. artur

  Tak to pomysł pana Mieruńskiego, który był realizowany w latach 2008 – 2009. I uważam, że należy o tym mówić. Dziś rezultat, który powstał wtedy został złożony w ramach Cittaslow i dk otrzymał dofinansowanie. Nie jest to pomysł obecnej dyrekcji DK czy obecnego burmistrza. Podobnie jak pomysły związane z Cittaslow, parkiem kinezyterapii czy jeziorem. To pomysły zainicjowane przez Jarosława Słomę i Jacka Morzego. A dopiero dziś to wszystko owocuje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...