Wózek dziecięcy Anex Sport

Widząc współczesny wózek dziecięcy niejeden dorosły chciałby cofnąć czas i stać się jego bezpośrednim użytkownikiem. Bardzo często głównym powodem takiej reakcji jest wrażenie przytulności i miękkości. Dodatkowo mamy już świadomość wielu udogodnień towarzyszących podstawowej konstrukcji takiego „mikropojazdu”. Przykładem takiego przyciągającego wzrok nowoczesnego dziecięcego wózka Anex Sport.

Co na początku robi wrażenie?

Jaka bywa pierwsza reakcja na taki ten model wózka? Po pierwsze ma się ochotę go dotknąć ze względu na wrażenie miękkości i przyjemnego designe’u; po drugie – od razu rzuca się w oczy jego uniwersalna funkcja i możliwości dostosowania do potrzeb (i gabarytów) użytkownika. Przykładem może być rączka ze skóry ekologicznej z regulowaną wysokością. Ponadto regulowany jest zagłówek gondoli. W wersji spacerowej również siedzisko i oparcie. Wewnątrz gondoli umieszczono ortopedyczny materac kokosowy.

Zwracają również uwagę obrotowe przednie koła z możliwością blokady co czyni wózek bardziej zwrotnym i jednocześnie bezpiecznym. W spacerówce siedzisko można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Całość świetnie zamortyzowana, również rama została wyposażona w dodatkowy system amortyzacji, co zapewnia wyjątkową płynność jazdy. Na dodatek w siedzisku spacerówki producent zapewnił ruchomą, wyjmowaną i regulowaną barierkę.

wózek

 

Udogodnienia dla rodziców i opiekunów

Przede wszystkim przy rączce wózka jest miejsce na podwieszenie sakwy z zakupami lub niezbędnymi akcesoriami dziecięcymi. Również miejsce pod gondolą może pełnić funkcję estetycznego bagażnika. Oczywiście nie byłby to wózek współczesny gdyby nie został zaopatrzony w pasy bezpieczeństwa i odpowiedni system wentylacji, zarówno w gondoli dla niemowlaka, jak i w spacerówce. Godny podkreślenia jest również fakt, że wózek Anex Sport jest świetnie wyważony co jest niezwykle istotne.

Po bokach ramy zamocowane zostały miękkie wypustki mające funkcje uniwersalną – mogą na przykład służyć do dodatkowego zabezpieczenia wózka podczas jego parkowania.

Wózek uniwersalny

O uniwersalności wozak Anex Sport może świadczyć nie tylko możliwość wykorzystania choćby we formie gondoli lub pojazdu spacerowego, ale również fakt, że można go dostosować nawet do przewożenia dzieci w wieku 36 miesięcy. Wózek Anex Sport możemy ponadto kupić w różnych wersjach kolorystycznych.


Porady

Powiązane artykuły