Przyjaciele Przyrody z klubu Naszej Ziemi przy SP2 informują: TŁUSTY CZWARTEK, ELEKTROGRATY I BATERIE…

Pracowicie i smacznie zakończył się kolejny ekologiczny tydzień w „Dwójce”. Najpierw przyjechali panowie samochodem po ZSEE. Byli zaskoczeni ilością zebranych elektrośmieci. Chętnie odpoczęli po długiej pracy załadunkowej, przy kawie i pączuciach chętnie opowiadali o długiej podróży „elektrogratów” oraz ich przemianie po obróbce. Z naszej szkoły wyjechał samochód zapakowany lodówkami, zamrażarkami, pralkami, odkurzaczami i odbiornikami RTV itp.).

Przyjaciele Przyrody z klubu Naszej Ziemi przy SP nr 2 w Gołdapi przedstawili też swój spektakl ekologiczny tym razem dzieciom z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi i z Punktu Przedszkolnego „Nibylandia” w Gołdapi.

Wzruszeni goście serdecznie podziękowali aktorom, chętnie zatańczyli, zostawili baterie i rozeszli się i rozjechali do swoich placówek…

 


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Przyjaciele Przyrody z klubu Naszej Ziemi przy SP2 informują: TŁUSTY CZWARTEK, ELEKTROGRATY I BATERIE…

 1. Karol

  Wszystko fajnie. Ale pytam kiedy te dzieci uczą się ortografii, gramatyki, liczenia itp.??????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Pablo

   Dzieci uczą się też podczas takich akcji chociażby zaradności życiowej i rozwijają się poza kartką w zeszycie Karolu. Pokaż mi nauczyciela, któremu chce się wyjść, zorganizować i pilnować dzieci poza klasą. Widać „komunistyczny” system nauczania we krwi u ciebie płynie… pomyśl, dopiero wypisuj. Negować każdy umie, dupę ruszyć już nie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Magda

  Pomiędzy tymi różnymi akcjami. Udział dzieci w różnych przedsięwzięciach powoduje, że w szkole nie ma nudy a wtedy nauka ortografii, gramatyki i liczenia wchodzi do głowy błyskawicznie. Dzieciom aż chce się uczyć. I wiem co mówię.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. mama

  A zadziwię Ciebie Karolu mam już kolejne dziecko właśnie w tej klasie z akcjami i powiem, że nie zamieniłabym na żadną inną klasę i na inną szkołę. To w jaki sposób moje dziecko zdobywa wiedzę i ile umie zaskakuje pozytywnie nas rodziców a z jaką ochotą chodzi do szkoły. Popytaj innych jestem pewna, ze powiedzą to samo…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Karol

  Czytanie ze zrozumieniem! Napisałem: fajnie, bo te działania bardzo mi się podobają. Watpliwość pojawiła się, gdy od nauczycieli usłyszałem, że jest za mało godzin na realizację programów. Jeżeli to się sprawdza, to szacun i powodzenia! : )

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...