Na wspólną zabawę do naszego przedszkola przybyli bardzo fajni i znani gości

We wtorek we współpracy z przewodniczącym Rady Rodziców SP3 w oddziałach przedszkolnych został zorganizowany bal walentynkowy. Od samego rana w przedszkolu było czerwono, różowo i bardzo, bardzo „serduszkowo”. Każda grupa przedszkolaków świętowała na swój sposób. Jedni robili kartki walentynkowe inni piekli ciasteczka w kształcie serduszek, jeszcze inni odczytywali życzenia, które przyniósł im Walenty.

 

Około południa na wszystkich przedszkolaków czekała wielka niespodzianka. Na wspólną zabawę do naszego przedszkola przybyli bardzo fajni i znani goście: Swen, Olaf, Tom i Jerry. Radości dzieci nie było końca. Dyskoteka to jest to, co dzieci uwielbiają. Nie mogło zabraknąć gorących rytmów, przy których wszyscy się świetnie bawili. Na pożegnanie naszych gości zrobiliśmy z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Dzieci oraz wychowawczynie bardzo dziękują całej Radzie Rodziców, a w szczególności przewodniczącemu Krzysztofowi Jurewiczowi za zorganizowanie tak wspaniałego balu.


Aktualności

Powiązane artykuły