Grali przy pełnej widowni

Od pewnego czasu w Gołdapi grą zespołową, która zdecydowanie przyciąga na halę największą rzeszę publiczności jest szczypiorniak. I tak było w niedzielę podczas meczu pomiędzy drużynami –  gołdapskich Jaćwingów i ełckim EKS Szczypiorniakiem. Wygrali gołdapianie 34:26, choć w pierwszej połowie walka była bardziej wyrównana (15:14) dla Jaćwingów.

 

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Grali przy pełnej widowni

 1. Wiemy, że grają. Zainteresowanie bardzo duże, mecze trzymają w napięciu do końca. Może troczę więcej o tych chłopakach. Jeszcze słyszałem, że to zasługa jednej osoby. Może warto poświęcić im jeden obszerny artykuł. Przecież pełne trybuny to nie przypadek, jest taki drugi klub w mieście?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Warto:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. ręczny weteran

  Dobrze źe Szycha grał, ale jak go nie będzie to może juz nie być tak różowo, mimo to gratulacje całej drużynie, jest to sport zespołowy i w pojedynkę meczu się nie wygrywa, nawet dobra obrona, nawet ta jedna bramka ale każdy dorzuca swoją cegielke do zwycięstwa. Także prezesie szukać trzeba drugiego takiego Szychy na dłużej a nie tylko na pojedyncze mecze.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Przypominam, że Szycha jest zawodnikiem drużyny. Jest jej liderem i od takiego zawodnika zawsze wymaga się więcej. Ktoś jeszcze te 20 bramek rzucił. Taki nasz gołdapski „Lewandowski”.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...