Chcą reaktywować gołdapski bilard

Jeszcze kilka lat temu poziom bilardowy w Gołdapi stał na całkiem niezłym poziomie. Dzięki systematycznym treningom oraz grze, Gołdap reprezentowana była w Polsce przy okazji różnego rodzaju turniejów. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi wraz z właścicielem Sportowego Baru Bistro Mazurska 6 Mariuszem Trzasko chcąc reaktywować gołdapski bilard zaprasza do wzięcia udziału w lidze bilardowej.

 

Liga podzielona jest na JUNIORÓW i SENIORÓW dając możliwość zdrowej rywalizacji sportowej, świetnie się przy okazji bawiąc. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wzięcia udziału w lidze. Gwarantujemy dobrą zabawę w jeszcze lepszej atmosferze.

 

http://osirgoldap.pl/wp-content/uploads//2017/02/Regulaminy-Go%C5%82dapskiej-Ligi-Bilardowej-GO%C5%81DAP-CUP-2017-JUNIOR-i-SENIOR-1.pdf

 

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Chcą reaktywować gołdapski bilard

 1. Darek

  A może spadochroniarstwo jako sport masowy w Gołdapi.Cemel ma kumpla który raz skakał to już krótka droga do wspólnych imprez.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Bilard, chyba snooker, miał naprawdę swoje dobre dni w Gołdap, w dawnym King Clubie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Marcin

    W Gołdapi nigdy nie było stołu do snookera. Grano tylko w POOL Bilard, gdzie wyniki były naprawdę dobre. Zespół grał regularnie w drugiel lidze bilardowej a w Pucharze Polski zajął III miejsce, przegrywając półfinał z ówczesnym mistrzem Polski – Ósemką Rzeszów tylko małymi punktami. W dużych punktach był remis 2:2.
    Poza tym było też kilka fajnych indywidualnych wyników i jeden niesamowity talent (Krzysiek Derewoński), który kontynuował swoją grę w bilard w innych klubach. Zdobył przy tym kilka medali w mistrzostw Polski i otarł się o kadrę narodową.
    Pozdrawiam wszystkich bilardzistów 🙂

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. No właśnie, Pool bilard, moja pomyłka…:-) Tak i to naprawdę nie było prowincjonalne.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...