To był naprawdę miły i słodki dzień

Niecodziennych gości przyjął 30 stycznia w swym gabinecie starosta gołdapski Pan Andrzej Ciołek. Starostwo odwiedzili tego dnia wychowankowie Domu Św. Faustyny w Gołdapi. Celem wizyty było zapoznanie dzieci z pracą urzędników i zadaniami realizowanymi przez Starostwo. O tych kwestiach młodym interesantom w przystępny dla nich sposób opowiedziała naczelnik wydziału pani Anna Makowska.

 

Dzieci miały okazję obejrzenia pomieszczeń biurowych Starostwa, jednak największą atrakcją była wizyta w gabinecie starosty, gdzie każdy mógł przez chwilę posiedzieć w fotelu gospodarza powiatu. Niektórym tak bardzo to się spodobało, że zadeklarowali chęć objęcia tego stanowiska w przyszłości. Na zakończenie wizyty pan starosta poczęstował dzieci słodyczami. Ale… to nie był koniec niespodzianki jaką przygotował dla dzieci…

Wychowankowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni przez pana starostę na wspólny spacer oraz wyjście do restauracji na przepyszne desery lodowe i inne słodkie przysmaki. Na koniec spotkania zostali mile zaskoczeni upominkami w postaci gier planszowych, artykułów szkolnych oraz słodyczami. Pan starosta przygotował tez drobne upominki opiekunom. To był naprawdę miły i słodki dzień, który dzieci na pewno będą długo wspominały.

Dziękujemy panu staroście Andrzejowi Ciołkowi oraz pani Annie Makowskiej za zaangażowanie w organizację czasu wolnego w okresie ferii zimowych dla wychowanków Domu Św. Faustyny. To był niezapomniany dzień.


Aktualności

Powiązane artykuły