Dzień Babci i Dziadka w siedzibie gołdapskich emerytów

W sobotę 21-go stycznia członkowie gołdapskiego Związku Emerytów i Rencistów z koszyczkami pełnymi smakołyków przybyli do swojej siedziby, aby wspólnie uczcić Święto Dnia Babci i Dziadka. Helena Łukaszewicz i Cecylia Buczyńska-Buza zaskoczyły gości i poczęstowały wszystkich ciastem. W zamian biesiadnicy wzięli udział w konkursach przygotowanych przez panią Helenę. Nagrody również zostały przygotowane przez nią.

Parkiet był zapełniony, a towarzystwo starało się jak najwięcej (i w miarę możliwości zdrowotnych) korzystać z takiej terapii ruchowej i psychicznej. Rytmy serwował związkowy didżej Czesław Stawiecki. Babcie i dziadkowie zostali udekorowani specjalnymi na tę okazję czapeczkami.

Przy okazji ponawiamy propozycję, by nie siedzieć w czterech ścianach i nie rozmyślać jak kto się czuje – w czasie takich spotkań wszyscy starają się czuć jak najlepiej i jak wynoszą ze sobą jak najlepsze wrażenia. Zatem do następnego spotkania,  na które Pani prezes Helena Łukaszewicz i księgowa Maria Piątkowska zapraszają 13-go lutego z okazji „Walentynek” .

Oczywiście nieustannie również zapraszają do zapisywania się do naszego związku nowych członków.

(Red. CB-B)

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Dzień Babci i Dziadka w siedzibie gołdapskich emerytów

  1. asdic

    Gołdapska super grupa pod „wodzą” Prezes Pani Heleny Łukaszewicz. Tak trzymać . Pozdrawiam.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...