Bezpośredni mecz wygrało LO

W czwartkowe przedpołudnie (8 grudnia) na hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego  na parkiet wybiegli koszykarze z dwóch sąsiadujących szkół średnich z naszego miasta. Był to mecz rozgrywany jako Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego Szkolnego Związku Sportowego. Koszykarze zagrali według schematu: 4 kwarty po 7 minut. Pierwsza kwarta zakończyła się skromnym wynikiem 4:4, głównie za sprawą słabej skuteczności obu drużyn. Podobnie było w kolejnych siedmiu minutach.

Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik remisowy 8:8.   Po zmianie połów narysowała się wyraźna przewaga licealistów, którzy trafili aż 18 punktów, przy tylko dwóch koszykarzy Zespołu Szkół Zawodowych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Liceum Ogólnokształcącego 30:19.

W zwycięskiej drużynie zagrali: Kamil Godlewski, Maciej Kamiński, Kamil Kozłowski, Jakub Kowalewski, Jakub Karolak, Eryk Kowalewski, Tomasz Zawadko, Konrad Poreda, Michał Pietruszewski, Adrian Prześniak.

Drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które przygotował Gołdapski Szkolny Związek Sportowy. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu otrzymał zdobywca 14 punktów Damian Dziankowski.