W krótkim czasie popełnił szereg wykroczeń

O tym, jak łatwo stracić prawo jazdy przekonał się młody mieszkaniec Gołdapi, który w krótkim czasie popełnił kilka wykroczeń drogowych. Jego wyczyny zauważyli policjanci gołdapskiej drogówki patrolujący drogę krajową nr 65. W konsekwencji młody mężczyzna za swoją „jazdę” stracił prawo jazdy.

Wczoraj (07.11.2016) około godz. 17:00 policjanci ruchu drogowego gołdapskiej komendy policji patrolując drogę krajową nr 65 zatrzymali do kontroli kierującego audi. Wcześniej 23-letni mieszkaniec Gołdapi nie zważając na obowiązujące przepisy ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania obwodnicy miasta z ul. Wojska Polskiego nie zastosował się do znaku „STOP” czym zmusił innego kierującego do hamowania. Ponadto Paweł Z. w rejonie Osiedla I wyprzedzał na skrzyżowaniu i na podwójnej linii ciągłej.

Mężczyzna w krótkim czasie popełnił szereg wykroczeń. Funkcjonariusze za te wyczyny i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły