Szczypiorniści z UKS Jaćwingowie Gołdap wygrywają w Białymstoku

W dniu 19 listopada nasi szczypiorniści rozegrali mecz trzecioligowy w Białymstoku z tamtejszym MOKS-em „Słoneczny Stok”. Pierwsza połowa układała się po naszej myśli. Szybko zdobyliśmy bezpieczną przewagę, skutecznie graliśmy w obronie i ataku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 19-12 dla Gołdapian i mylił się ten kto myślał, że to koniec emocji. W drugiej połowie trener dał pograć wszystkim zawodnikom rezerwowym, którzy długo jeszcze utrzymywali wysoką przewagę.

Ostatnie dziesięć minut to wspaniały pościg zawodników MOKS-u, którzy zbliżyli się na jedną bramkę, jednak ostatnie sekundy meczu należały do nas. Wygrywamy kolejne ważne spotkanie 32-30. Tym bardziej cieszy, że jest to zwycięstwo na wyjeździe. Już 25 listopada kolejny mecz u siebie rozegramy z MOSiR-em Kętrzyn, przeciwnik jest bardzo wymagający. Bardzo serdecznie dziękujemy za doping grupie naszych kibiców z Białegostoku, to nasze rodziny i gołdapscy studenci.
Skład naszej drużyny i zdobyte bramki: Mateusz Sztuk(3), Krzysztof Rzeźnicki, Filip Czajkowski(7), Jacek Szrejder, Mieczysław Ćwikowski(1), Kamil Ołdak(5), Bartłomiej Gryniewicz, Rafał Śniosek, Rafał Budlewski(9), Daniel Żbikowski(3), Michał Kazimierski(1), Marcin Gawza, Rafał Mrozowski, Rafał Bogdan, Konrad Sitek(3)