Po raz drugi przy blasku pochodni

Już po raz drugi Narodowe Święto Niepodległości uczczono na placu Zwycięstwa wieczorem przy blasku pochodni. Wciągnięto flagę na maszt. Uroczystość otworzył burmistrz Tomasz Luto. Odczytano apel poległych. Po salwie honorowej pod Pomnikiem Niepodległości przedstawiciele gołdapskich instytucji i organizacji złożyli wieńce i wiązanki kwiatów.  


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Po raz drugi przy blasku pochodni

 1. XUT

  Trochę nie w temacie, ale nie ma za bardzo miejsca na taki komentarz. Na Fb ukazał sie materiał w którym cytowany jest list burmistrza Gołdapi do mieszkańców (z najnowszego numeru gazety samorządowej!). A w nim cytat: ” Już dziś możemy cieszyć się nową infrastrukturą, drogami, czy placami zabaw. Zmiany są dostrzegalne także w mieście. Przykładem jest między innymi ulica Ogrodowa, czy Mikołajczyka. Należy zadać pytanie, dlaczego mieszkańcy od dekad musieli czekać na działania, które udało się zrealizować w niecałe dwa lata?” Bardziej złośliwej wypowiedzi i kłamliwej dawno nie czytałem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Alina

  A co to się wyrabia w Urzędzie? Wszyscy się zwalniają, uciekają na zwolnienia, leczą się u pana Chałasa. . O co chodzi? Zna ktoś szczegóły? Ponoć pan asystent Miszkiel odszedł, pan od promocji miasta odszedł, pani księgowa Lucyna odeszła, kilka osób zapowiada, że odchodzi,jakieś nowe stanowiska powstają których nikt nie chce. Nabory się ogłasza na etaty które nie istnieją w strukturze . Co jest? Czy ktoś nad tym panuje?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...