Na hali zmierzyli się szczypiorniści

W czwartek 27 października na hali kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego rozegrano Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców Szkolnego Związku Sportowego. W bezpośrednim meczu dwóch gołdapskich szkół średnich nie brakowało emocji. Pierwsza dwudziestominutowa połowa zakończyła się prowadzeniem Zespołu Szkół Zawodowych – 10:8.

Po przerwie reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego wyszła na prowadzenie, dorzuciła kilka bramek z rzędu i ostatecznie wygrała 27:16.

reczna-powiat

Bramki dla Liceum Ogólnokształcącego zdobyli: Rafał Budlewski (11), Daniel Żbikowski (5), Mateusz Sztuk (3), Kamil Ołdak (3), Marcin Gawza (2), Kamil Godlewski (2), Jacek Szrejder (1). Bramki dla Zespołu Szkół Zawodowych zdobyli: Konrad Sitek (7), Gabriel Bukowski (2), Bartłomiej Gryniewicz (2), Hubert Pawlukanis (1), Dawid Narusiewicz (1), Daniel Górski (1), Radosław Lelo (1), Mateusz Sieczkowski (1). Drużyny w nagrodę otrzymały puchary i dyplomy. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Rafał Budlewski (Liceum Ogólnokształcące). Mecz sędziowali: Andrzej Sztuk i Łukasz Tarasiewicz. Organizatorem meczu był Gołdapski Szkolny Związek Sportowy.