Na hali zmierzyli się gimnazjaliści

W piątek, 18 listopada na hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gołdapskiego Szkolnego Związku Sportowego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Naprzeciw siebie stanęli reprezentanci Zespołu Szkół w Grabowie i Gimnazjum nr 1 Gołdap. W meczu dziewcząt zwycięstwo w dwóch setach (25:7, 25:12) zanotowała gołdapska drużyna w składzie: Sandra Podsiad, Gosia Kizik, Agnieszka Jabłońska, Gabriela Górko, Kinga Mentel, Julia Kalinowska, Agata Bester, Paulina Borkim, Karolina Rogala. W spotkaniu chłopców było identycznie.

 

Gołdapianie przeważali na parkiecie i zasłużenie wygrali 2:0 (25:12, 25:8). Męski zespół Gimnazjum nr 1 zagrał w składzie: Adam Rakowski, Kacper Lange, Michał Kamiński, Kacper Taudul, Kacper Kalita, Piotr Jabłoński, Maciej Komarowski, Krzysztof Malijonis, Maksymilian Symko. Zwycięskie zespoły awansowały na zawody rejonowe.

 

Drużyny w nagrodę otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Wyróżniono również statuetkami najlepszych na boisku: Gabrielę Górko i Kacpra Lange (oboje Gimnazjum nr 1 Gołdap). Organizatorem zawodów był Gołdapski Szkolny Związek Sportowy i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.

Powiązane artykuły