„Młodość bez uzależnień” – podsumowanie konkursu

W świetlicy wiejskiej w Grabowie odbyło się we wtorek podsumowanie konkursu plastycznego pod hasłem „Młodość bez uzależnień”. Jurorzy oceniali prace wykonane przez dzieci i młodzież w czterech kategoriach – przedszkolaków, uczniów od I do III klasy, uczniów od IV do VI klasy i gimnazjalistów. Plakaty zostały wyeksponowane w świetlicy.

 

W kategorii najmłodszych pierwsze miejsce zajęła Maja Sawicka, II – Paulina Zaborowska, III – Krzysztof Bogucki.

 

W kategorii uczniów od I do III klasy najwyżej jurorzy ocenili pracę Oliwera Trzasko, II miejsce zajął Kuba Banach, III – Wiktoria Kubryń.

 

W kategorii uczniów od IV do VI klasy pierwsze miejsce zajęła Julia Borucińska, II – Gabriela Bujnicka, III – Kuba Boruciński.

 

W kategorii gimnazjalistów najlepszą okazała się praca Zuzanny Suchy, II miejsce przypadło Patrycji Kubryń, III – Aleksandrze Bednarz.

 

W konkursie wzięło udział 27 osób. Prace oceniali: Czesława Borkowska, Zofia Burel, Agnieszka Iwanowska, Kornelia Chudzik, Jolanta Kabat, Mirosława Poniatowska, Danuta Szermińska i Tomasz Dobrzyński.

 

Dyplomy i nagrody wręczali – sołtys Grabowa Danuta Szermińska i pełniący obowiązki dyrektora Domu Kultury Sebastian Krepsztul.

 

Po części oficjalnej, kierownik świetlicy i organizator konkursu Dorota Łasica  zaprosiła wszystkich na część słodką z innymi z ciastem i cukierkami.

 

Realizacji zadania „Grabowo bliżej siebie – dalej od nałogów” ” z „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na rok 2016”.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “„Młodość bez uzależnień” – podsumowanie konkursu

 1. K

  Tylko całkowicie przypadkiem wszystkie projekty pani Łasicy uzyskują dofinansowanie z korkowego o czym decyduje komisja której jest przewodniczącą. Kolejna DobraZmiana. Fachowców się pozbyć wziąć swoich BMW. Pogorzel, cały Urząd Miasta, komisja alkoholowa, rady nadzorcze, OSiR, zaraz PWiK. A to tylko wierzchołek góry lodowej o którym wiemy i który wycieka na zewnątrz. Ale z czasem panie Luto wszystko wyjdzie. I wtedy będzie płacz. Oj będzie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. L

  To prawda co piszesz K ,oby ta góra lodowa jak najszybciej pękła, tak być nie może.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...