Kolejna wygrana klubu „Jaćwingowie”

W ostatnią sobotę zawodnicy UKS Jaćwingowie Gołdap rywalizowali z klubem Bestios Białystok. Drużyna gospodarzy zagrała w składzie (w nawiasie liczba strzelonych bramek): Mateusz Sztuk (3), Konrad Sitek (5), Krystian Puchłowski (3), Marcin Gawza, Gabriel Bukowski, Kamil Ołdak (3), Kacper Groch, Rafał Bogdan, Bartłomiej Gryniewicz, Michał Kazimierski, Rafał Mrozowski (1), Krzysztof Rzeźnicki (2), Rafał Budlewski (7), Patryk Radzewicz (3) i Mieczysław Ćwikowski (3). Drużynę gości tworzyli: Mariusz Lewicki, Dawid Straszecki (3), Przemysław Malicki, Łukasz Płoński (5), Bartłomiej Fiedorowicz (1), Adam Gawza, Patryk Borowski (2), Rafał Bobryk (2), Szymon Jabłoński, Konrad Gawryluk, Daniel Konopko (8) i Sebastian Sakowicz (4).

Po pierwszej połowie meczu gołdapianie prowadzili wynikiem 18:16. Zacięta walka trzymała obecnych w napięciu przez całe spotkanie. Drużyny szły łeb w łeb, a każda przewaga była po chwili wyrównana. Świetny doping kibiców na trybunach, zagrzewał do walki, podnosił na duchu i pomógł wygrać gospodarzom 30:25. W przerwie czas umilał słodki poczęstunek. Mecze ligowe odbywają się pod honorowym patronatem burmistrza Gołdapi.

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Kolejna wygrana klubu „Jaćwingowie”

 1. Ilu kibiców! Chyba trzeba się wybrać, super atmosfera, wszyscy znajomi chwalą.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Szczyp

  Na meczach Rominty kibiców można policzyć na palcach jednej ręki. A dotacje idą w setki tysięcy! W tym poza konkursem, dla takich wybitnych trenerów jak Kobra tysiące złotych. I oczywiście wszystko za darmo.
  Na meczach Jaćwingów super atmosfera, zaangażowanie, błysk w oczach trenera i zawodników i ogrom pracy. A wsparcie ze strony miasta żenujące. Sami na wszystko się składają. A kibiców setki!
  Chłopaki, tak trzymać. Oby do najbliższych wyborów!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Żużu

   Utrzymajcie formę to i pieniądze się znajdą.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Kibicka

  Byłam widziałam jestem pod wrażeniem. W przerwie pączki, upominki. Już w niedzielę zaprowadziłam syna na pierwszy trening, był pod wrażeniem. Polecam niedziela godzina 16:30. Zajęcia prowadzi sam trener III ligowego zespołu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. :(

  a co z drużyną dziewcząt ??? już dawno zapomniana.
  PS Rominta to Historia
  jaćwingowie to pączusie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...