Przywrócą MRG?

W niedawnej krajowej konwencji PO w Gdańsku uczestniczył między innymi Jarosław Słoma. – Platforma Obywatelska przywróci mały ruch graniczny z obwodem kaliningradzkim FR. Tu na Warmii i Mazurach szczególnie dobitnie brzmi wybór między Polską europejską a Polską pisowską – powiedział gołdapianin, wiceprezydent Olsztyna.

 

Na zdjęciu od lewej: Stanisław Gawłowski – sekretarz generalny PO, Grzegorz Schetyna – przewodniczący PO, Halina Ciunel – przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna,  Jarosław Słoma – wiceprezydent Olsztyna.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Przywrócą MRG?

 1. Remigiusz

  Nie wiadomo czy platforma dotrwa do następnych wyborów,a potem czy je wygra ?
  Po drodze ma likwidację IPN-u i CBA. Pomimo ,że w likwidacji rożnych zakładów platforma jest dobra,tym razem nic z tego nie będzie.

 2. tosia

  Ma Słoma racje w geszewcie nikt platformie nie dorówna. Dlatego na jednym ze spotkań sam wojewoda publicznie przedstawiał obu panow „jak pojechalismy po kase do Warszawy to mówili na nas przyjechali gangster Słoma i Podziewski”. Jaki trzeba miec tupet by po tylu aferach pokazywac sie publicznie z logo tej bandyckiej partii.

 3. Remigiusz

  Skoro nie masz słów to nie zabieraj głosu ,czyli nie pisz.

  1. eks p.o.

   remi ten piotr to słońce platformy gołdapskiej,jedyny,niezastąpiony, jawi się jak kaczor….tak lepiej niech nic nie mówi

 4. Owoc

  Dziękuję za 8 lat reform. Zycia w aferalnym kraju. Co znowu chcecie dokonczyc obiecany przez Kopacz a niezralizowany transport islamistow?

  1. Żondłoń

   Bo teraz to już żadnej afery z udziałem PiS nie ma!!! Nie?

 5. Remigiusz

  Z udziałem Prawa i Sprawiedliwości żadnej afery nie ma panie Zondłoń , nie ma !!!

 6. Miś

  http://wmeritum.pl/dziennikarz-tvn24-wysmial-ewe-kopacz-programu-by-zabraklo-gdybym-mowila-dobrych-rzeczy-udalo-sie-wideo/157365

 7. Heniek

  Zdaje się, że 17 października w Gołdapi będą ministrowie Błaszczak i Zieliński. Ktoś wie czy będzie jakie spotkanie z mieszkańcami? Można by o MRG z nimi pogadać.