Postanowiliśmy ,,zarazić” uśmiechem jak najwięcej osób

W Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole nr 3 obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Tego pięknego dnia postanowiliśmy ,,zarazić” uśmiechem jak najwięcej osób. Od samego rana panie witały dzieci i rodziców z uśmiechniętą buzią. Po śniadaniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaków odwiedziły postacie z bajki Tom i Jerry, co wywołało dużo uśmiechu u Naszych Przedszkolaków.

Tego dnia dzieci rozśmieszały się nawzajem robiąc śmieszne miny i figury. Z zaciekawieniem słuchały również śmiesznych historyjek. Zorganizowane zostały zabawy, tańce i konkursy. Konkurs na najpiękniejszy uśmiech wygrały wszystkie dzieci, zostały im wręczone balony i korony z uśmiechem.

Był to radosny dzień z dużą ilością energii i uśmiechu i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach Naszych Przedszkolaków. Bo jak wiadomo śmiech to zdrowie.
Wychowawczynie grupy 4 -latków


Aktualności

Powiązane artykuły