Pogoda nie przeszkodziła

W sobotę, 8 października na terenie kompleksu „Moje boisko Orlik 2012″ w Baniach Mazurskich odbył się „VI Nocny Turniej o Puchar Starosty Gołdapskiego Andrzeja Ciołka”. Złe warunki atmosferyczne nie przeszkodziły zawodnikom w stoczeniu emocjonującego pojedynku. Zwycięskie, pierwsze miejsce zajęła drużyna „Sebex Bus” z  Gołdapi, najlepszym strzelcem okazał się Damian Ołów, a najlepszym bramkarzem Jerzy Szymański.

 

Obaj panowie reprezentowali drużynę „Sebex Bus”. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Biedowicz  („Żelazki Team”).

 

Na imprezie nie mogło zabraknąć starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka, który ufundował oraz  wręczył wszystkie nagrody i pamiątkowe dyplomy. Swoje podziękowania skierował do organizatora turnieju Krzysztofa Zaremby, który za każdym razem czuwa nad organizacją i sprawnym przebiegiem zawodów.

Pełna klasyfikacja:

 

I miejsce – „Sebex Bus” Gołdap,

 

II miejsce – „Żubr” Budry,

 

III miejsce –  „Żelazki Team”,

 

IV miejsce – „Sami Swoi” Węgorzewo,

 

V miejsce – „Orlik” Banie Mazurskie.

 

Najlepszy strzelec – Damian Ołów („Sebex Bus” Gołdap),

 

Najlepszy bramkarz – Jerzy Szymański („Sebex Bus” Gołdap),

 

Najlepszy zawodnik turnieju – Patryk Biedowicz („Żelazki Team”).

 

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pogoda nie przeszkodziła

 1. Henryk

  To już naprawdę przesada! To może być Turniej o Puchar Starosty, ale nie z imieniem i nazwiskiem. Niedawno ktoś Staroście podsunął głupi pomysł z kubkiem a teraz imienny Puchar. Pogrążasz się, Panie Starosto.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. czytelnik

  Po minach zawodników rzeczywiście widać, że pogoda nie przeszkodziła…
  Turniej „nocny” raczej lepiej by było zrobić latem w lipcu/sierpniu gdzie temperatura nocami dochodzi chociaż do 15 stopni a nie deszcz i ledwie +5…
  Ale podziwiam piłkarzy i gratuluję.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...