Mini-siatkówka. Dobry start „Trojki” na początek sezonu

W poniedziałek, 3 października w Giżycku rozgrywany został Półfinał Mistrzostw Województwa w Mini-siatkówce „Czwórek” Chłopców „Moje boisko Orlik – 2012”. Ze względu na ochłodzenie turniej z „Orlika” przeniesiono do Sali gimnastycznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy SP 4 w Giżycku. W turnieju wystąpiły trzy drużyny. W ostatniej chwili z gry zrezygnowali uczniowie SP 3 Olecko. Młodzi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki doskonale rozpoczęli sezon siatkarski 2016/2017.

 

Zespół grający w składzie: Kamil Jabłoński, Tymoteusz Walc, Piotr Górski, Oskar Stalewski, Michał Ostrowski i Dominik Wawrukiewicz rozegrali doskonałe zawody. Z przytupem pewnie pokonali swoich dwóch poniedziałkowych rywali. Najpierw odnieśli zwycięstwo w dwóch setach do 9 i 8 nad Szkołą Podstawową nr 4 im. I Dywizji Piechoty w Giżycku. Kilkanaście minut później przyszła wygrana 2:0 (25:6, 25:11) nad Szkołą Podstawową nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku.

 

Tym samym gołdapianie zostali zwycięzcami półfinałowych zawodów. Wywalczony tytuł daje automatyczną przepustkę na Finał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się jeszcze w październiku. Nagrodami w mistrzostwach były puchary i dyplomy. Organizatorem turnieju był Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Mini-siatkówka. Dobry start „Trojki” na początek sezonu

  1. obserwator

    Gratulacje! Choć raz bez komentarzy pełnych zawiści

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...