Dała się poznać jako ciepła, sympatyczna i bardzo bezpośrednia osoba

W czwartek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się kolejne spotkanie autorskie, tym razem z Agnieszką Lingas-Łoniewską – wrocławską pisarką, autorką książek obyczajowych, sensacyjnych i romansów, wspaniale łącząca sensację i kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką Emocji”. 

Zadebiutowała w styczniu 2010 roku powieścią Bez przebaczenia. W skład jej dorobku wchodzą także: Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, Dirty World (wydana w USA, w 2014 r. ukazała się w Polsce pod tytułem Brudny świat), W szpilkach od Manolo, Obrońca nocy, oraz trylogie – Szukaj mnie wśród lawendy, Zakręty losu, Łatwopalni oraz wiele innych. W najbliższym czasie odbędzie się premiera najnowszej książki Zakręty losu. Nowe pokolenie.

Twórczość pisarki cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, a w szczególności – kobiet. Na spotkanie licznie przybyły fanki z Bań Mazurskich, Gołdapi, Węgorzewa i  Wydmin. Pisarka szybko nawiązała kontakt z uczestnikami spotkania, przedstawiła zabawne historie dotyczące procesu twórczego oraz jej pisarskiego debiutu.

Autorka opowiadała zarówno o swoich inspiracjach artystycznych, jak też o życiu prywatnym, codziennym. Podzieliła się również tym, skąd czerpie wzorce dla swoich bohaterów oraz dlaczego jej powieści są tak różnorodne tematycznie, chociaż zawsze łączy je wątek miłosny. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, a czytelniczki były pod dużym wrażeniem opowiadań autorki o jej książkach i zainteresowaniach. Autorka dała się poznać jako ciepła,
sympatyczna i bardzo bezpośrednia osoba.
Po spotkaniu panie mogły zakupić książki autorki i zdobyć autograf.
Zapraszamy do lektury książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, które można wypożyczać w naszej bibliotece.

Powiązane artykuły