Aktualności Spotkanie robocze funkcjonariuszy SG i WP

12 października w Placówce Straży Granicznej w Baniach Mazurskich przebywali żołnierze z 15.Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Podczas spotkania omówiona została bieżąca współpraca pomiędzy 15. Giżycką Brygadą Zmechanizowaną, a Strażą Graniczną. W trakcie wizyty przedstawiono również koncepcję wspólnych szkoleń funkcjonariuszy z żołnierzami w zakresie bezpośredniej ochrony granicy państwowej.

W dalszej części wizyty, gościom zaprezentowano sprzęt i wyposażenie Placówki SG w Baniach Mazurskich. Ponadto omówiono przepisy obowiązujące w strefie nadgranicznej oraz określono formy współpracy z innymi formacjami i instytucjami.

(Za: http://www.wm.strazgraniczna.pl/wm)


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Aktualności Spotkanie robocze funkcjonariuszy SG i WP

 1. rezerwista

  z giżyckiej ? tej zmechanizowanej bez dowódców – chuliganów ? aaaa pan Taudul zamiast na emeryturę weżmie ich dowodzenie i wyeliminuje nadużywanie. pozdrawiam Marku.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Normalny Człowiek

  Panie „rezerwista” !!!!! …………………………………………… po prostu brak dosłownie słów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. SG

  A moze by tak zastępca włożyłby jakies nakrycie głowy, tak by wypadało jeśli cały Mon w beretkach

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Wiesława

  tą budę w której wojacy balowali wojsko powinno spalić, a kierownik tej budy powinien mieć zakaz wjazdu do Giżycka

  Podzielam opinie Waszmości.

  Jak zauważył Marek Markiewicz:
  W jednej tylko publikacji mówiono, że zastępca dowódcy brygady kazał barmanowi bić się z dowódcą batalionu, zaś barman odmówił i oberwał kolanem w głowę. Nie znamy stopnia barmana, ale nie do końca rozumiemy , dlaczego jako człowiek usług zwrócił się o pomoc do Policji zamiast załagodzić albo uciekać, ciągle jeszcze mając na względzie interes gości , którzy pili przecież za swoje i w lokalu z wyszynkiem, gdzie barman ma swoje zadania oraz wkalkulowane ryzyko. 

  Dla teorii usług pozostanie też motywacja usługodawcy, który ryzykował, że zastępca dowódcy zakaże brygadzie pić w lokalu, co w oczywisty sposób zagrozi interesom, choć może służyć będzie honorowi placówki.
  Trudno, stało się. Na szczęście epizod nie został dostrzeżony przez Parlament Europejski, z czego wynika, że nie zagraża on demokracji.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...