UKS Trójka Gołdap na obozie siatkarskim

W dniach 22-30 sierpnia zawodnicy UKS Trójka Gołdap pod okiem Łukasza Tarasiewicza z zaangażowaniem uczestniczyli w stacjonarnym obozie siatkarskim. 28 młodych adeptów siatkówki trenowało dwa razy dziennie na hali OSiR. Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i  poruszania się po boisku.

 

Uczestnicy obozu pracowali również nad wytrzymałością i skocznością. Część zajęć poświecona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry gdyż już we wrześniu rusza sezon siatkarski, a w nim imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego oraz XXIII Ogólnopolskiego Turnieju w Mini Siatkówce o Puchar Kinder + Sport. Młodzi siatkarze mieli zapewnione obiady w stołówce szkolnej, dodatkowo zakończyli obóz wspólną pizzą.

 

UKS Trójka pragnie podziękować Panu Burmistrzowi Tomaszowi Lucie za objęcie patronatu nad obozem sportowym oraz składa podziękowania pracownikom Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego i szkolnym kucharkom za miłą obsługę.

Powiązane artykuły