Konkursy dla młodych pasjonatów fotografii i filmu!

Konkurs fotograficzny pt. „Ptaki Dzikich Mazur” oraz filmowy „Zielone (nas) kręci” adresowany jest do uczniów klas szóstych SP oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych z powiatów: węgorzewskiego, giżyckiego i gołdapskiego. Konkursy są częścią projektu „Raz dwa trzy – w zielone gramy” realizowanego przez Stowarzyszenie Partnerstwo Dzikie Mazury. Zachęcamy do wypraw z aparatem po najpiękniejszych zakątkach naszych Mazur. Wybierz się w teren po leśnych ostępach, rzecznych brzegach, przestrzennych łąkach, zatrzymaj w kadrze niezwykłe piękno fauny i flory mało odkrytych miejsc. Zgłoszenia do 13 października!
Dla wszystkich chętnych zorganizowane będą warsztaty z obróbki filmowej ze specjalistą – inżynierem operatorem filmowym.

Szczegółowe informacje: tel. 87 4278048 oraz na profilu Stowarzyszenia Partnerstwo Dzikie Mazury i stronie GOK Budry.

Projekt dofinansowany w ramach programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Gołdapski Fundusz Lokalny we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz dofinansowany przez Gminę Budry i Fundację Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły