Rozpoczęło się od wspólnego czytania „Legend Polskich”

Z 26 na 27 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Noc w Bibliotece”. Uczestniczyło 20 osób. Spotkanie rozpoczęło się około godziny 20:15 wspólnym czytaniem Legend Polskich. Następnym punktem spotkania były zabawy dla dzieci „Tajemnice skrzyni”, „Astronomiczne kalambury”, „Twister”.

Po wyczerpujących zajęciach przyszła pora na posiłek w postaci pizzy oczywiście od pana Karola Szablaka z miejscowej piekarni. W późnych godzinach nocnych odbył się seans filmowy, oglądane były dwa filmy: animowany „Koralina i tajemnicze drzwi” oraz komedia „Polowanie na drużbów”. Po obejrzeniu filmów zaczęły się nocne rozmowy, wspólne granie w butelkę i gry planszowe.

O godzinie 5:00 uczestnicy postanowili położyć się spać, ale nie wszyscy, była grupa najwytrwalszych w tym dwójka dziewczynek Wiktoria i Sofia, których nie zmorzył sen przez całą noc. Uczestnicy spotkania byli tak zorganizowaną grupą że już po godzinie 7:00 spakowali się i czekali na rodziców co wywarło na ich twarzach wielkie zdziwienie i zarazem zadowolenie.

GBP w Baniach Mazurskich


Aktualności

Powiązane artykuły