Pożyczki bez BIK

Szybkie pożyczki są już normalnością i od niedawna rzetelnym pożyczkowym firmom pozabankowym znacznie ułatwiło to nowe prawo, które wyeliminowało z rynku hochsztaplerów ogłaszających możliwość udzielenia szybkiej pożyczki. Natomiast część z nich uprawiało po prostu lichwiarstwo lub szybko ogłaszało upadłość. Teraz w sprawnym uzyskaniu szybkiej pożyczki pomagają również platformy internetowe. Jedną z nich jest freezl.pl

Co piąta pożyczka za darmo

Co oznacza – za darmo? I co oznacza – co piąta? To proste – wystarczy wziąć kredyt na freezl.pl, korzystać z niego niemniej niż 14 dni i spłacać w terminie. Wtedy na okres 35 dni (nawet w ciągu 15 minut) co piątą możesz otrzymać bez opłat, w wysokości od 100 do 5000 zł. Okres spłaty jest bardzo wygodny, ponieważ większość firm ogranicza to do jednego miesiąca. Data spłaty pożyczki rozpoczyna się od wpływu środków na konto bankowe pożyczkodawcy. Znacznym ułatwieniem jest fakt, że taka pożyczka poprzez tę platformę jest udzielana bez sprawdzania w BIK i potwierdzania zarobków.

Dodatkowo każdy klient może skorzystać z, bardzo wygodnej, rejestracji za pośrednictwem sieci społecznościowych. Może też za pośrednictwem Facebooka kontaktować się z biurem pożyczkodawcy.

Bardzo prosty sposób załatwiania

Jak wiele zależy od przyjaznego i prostego interfejsu przekonali się nie tylko pożyczkobiorcy, ale i pożyczkodawcy, bowiem ich obroty w dużej mierze zależą od tego, zdawałoby się, drobiazgu. I taki prosty oraz efektywny interfejs freezl.pl stworzył dla klienta.

Wystarczy wejść na jedną z dolnych zakładek „Kroki” i szybko będziemy wiedzieli co dalej robić według następujących kroków:

– wybrania kwoty i okresu spłaty pożyczki;
– wypełnienia on-line formularza;
– zweryfikowania rachunku bankowego;

Potem już następuje przelanie pieniędzy na konto bankowe pożyczkobiorcy.

Nieco wyżej znajdziesz trzy bardzo wyraźne zakładki z – ramową umową, tabelą opłat i regulaminem udzielania pożyczek. Przed zaciągnięciem pożyczki freezl.pl wszystko należy bardzo dokładnie przeczytać. Jeśli już się zdecydujesz, to wystarczy kliknąć na niebieskie okienko – „Weź pożyczkę”. Tam po autoryzacji w którejś z sieci społecznościowej przekierowany na stronę wypełniania wniosku. Znajduje się tam również suwak w prosty sposób pomagający nam w kalkulacji po ustawieniu kwoty pożyczki.

Warto podkreślić, iż mimo weryfikacji w sieci społecznościowej informacja o pożyczce nie przedostaje się tam, ani do wiadomości publicznej. Dane osobowe klienta są skrupulatnie chronione.


Porady

Powiązane artykuły