Policjanci na rodzinnym festynie

W miniony weekend gołdapscy policjanci spotkali się z mieszkańcami powiatu zgromadzonymi na festynie rodzinnym w Kozakach. Mundurowi promowali w ten sposób bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku i rozdawali odblaski.

 

Kolejny raz gołdapscy policjanci gościli na festynie rodzinnym w Kozakach. Była to już szósta edycja Święta Chleba obchodzonego przez tamtejszych mieszkańców. Pomimo niesprzyjającej pogody impreza przyciągnęła nie tylko rodziny z okolicznych miejscowości ale również turystów wypoczywających w naszym regionie.

 

Podczas imprezy uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz, motocykl, quada oraz sprzęt, jakim dysponują mundurowi pełniący na co dzień służbę w terenie. W trakcie festynu policjanci rozmawiali z dziećmi o zachowaniu i bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku oraz rozdawali odblaskowe gadżety.

 

Najmłodsi mieli okazję usiąść za kierownicą służbowych pojazdów, ubrać elementy munduru i poczuć się jak prawdziwy policjant.

 

Uczestnictwo w takich wydarzeniach to dla gołdapskich funkcjonariuszy  możliwość dotarcia z pozytywnym przekazem do szerokiego grona osób, zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych. (Red. KPP Gołdap)

kpp (1) kpp (2) kpp (4)


Aktualności

Powiązane artykuły