Kradł biżuterię, pieniądze, alkohol, artykuły spożywcze, a nawet… lodówkę

kodeks_karny1Gołdapscy policjanci zatrzymali 34-letniego Kamila D., który w miniony weekend ukradł pieniądze z jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Mężczyzna ma już na swoim na koncie kilkanaście kradzieży, których dokonywał w barach, restauracjach i sklepach samoobsługowych na terenie Gołdapi. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

 

Kamil D. jest doskonale znany gołdapskim policjantom. Nieraz zatrzymywany był w sprawach kradzieży. Jego łupem najczęściej padała biżuteria i pieniądze, a także alkohol, artykuły spożywcze i biurowe ze sklepowych półek. Wartość skradzionego przez niego towaru i pieniędzy sięgała od 500 do nawet 2500 złotych.

 

Tydzień temu Kamil D. został zatrzymany po tym jak sprzed jednego ze sklepów ukradł wystawioną tam lodówkę.

 

Tym razem 34-latek został zatrzymany w związku z podejrzeniem o kradzież, do jakiej doszło w miniony weekend w jednym z lokali gastronomicznych. Wykorzystując nieuwagę pracowników podczas odbywającej się imprezy ukradł pieniądze w kwocie 2500 złotych. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

 

Policjanci wystąpili z wnioskiem do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Kara jaką są zagrożone jego czyny to nawet 7,5 roku pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły