Boczne zderzenie aut

Do bocznego zderzenia dwóch aut doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 651 w miejscowości Jurkiszki. Policjanci na miejscu ustalili, że przyczyną było zjechanie na przeciwny pas ruchu jednego z pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń,  a kierowcy byli trzeźwi.

 

Wczoraj (30.08) około 11.30 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał  zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie wojewódzkiej Gołdap-Galwiecie w Jurkiszkach. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierująca fordem Galaxy na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadącego renaulta.

 

W wyniku uderzenia oba auta zjechały do rowu. 67-letnia sprawczyni kolizji jechała sama, nie wymagała hospitalizacji natomiast Scenikiem podróżowało 7 osób, w tym trójka dzieci, którym również nic się nie stało. Jednak  decyzją lekarza dzieci zostały zabrane do szpitala na obserwację.

 

Zarówno kobieta jak i kierowca renault w chwili zdarzenia byli trzeźwi. 67-latka została ukarana mandatem i punktami karnymi. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły