Kino pod gwiazdami w Gołdapi

PLANETA_SINGLIDla wszystkich miłośników kina i dobrej zabawy mobilne KINO POD GWIAZDAMI już po raz trzeci rusza w Polskę. 9 lipca czas na akcję w Gołdapi. Filmowe miasteczko odwiedzi 46 miast w całym kraju, gwarantując doskonałą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Dzień upłynie na samych przyjemnościach dla dorosłych i dzieci. Konkursy wiedzy filmowej, czerwony dywan dla każdego, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie, kręcenie filmu pokładowego – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Kolejna atrakcja to doskonały repertuar – dla najmłodszych historia o tym, jak wytresować smoka, a dla starszej widowni nagrodzony wieloma nagrodami przebój kinowy  „Planeta Singli” – z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA” – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, Kierownik Zespołu Trade Marketingu BGŻ BNP Paribas – Ponadto, jako BGZ BNP Paribas, chcemy dostarczać filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi Klienci – stąd idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, gdzie nie ma stacjonarnych kin – dodaje.

Dla uczestników akcji przygotowane zostały niespodzianki od partnerów w postaci smacznych przekąsek od firmy Zott oraz wspaniałej nagrody w postaci Wycieczki na Zanzibar ufundowanej przez Biuro Podróży Itaka. Wygranie nagrody głównej będzie możliwe po wypełnieniu ankiety dostępnej w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas w każdym z miast biorących udział w akcji lub u animatorów w strefie kinowej.

Inauguracja tegorocznej edycji filmowego miasteczka odbyła się 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd Międzyzdrojach. To jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Jego trasa potrwa do 29 sierpnia. Szczegóły akcji na www.kinopodgwiazdami2016.pl. Do zobaczenia w Gołdapi!

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Kino pod gwiazdami w Gołdapi

 1. gołdapianin

  Witam,
  czy szanowna redakcja może podać nam – czytelnikom o której godzinie i gdzie będzie kino pod gwiazdami w Gołdapi. Znalazłem że spotkanie w Gołdapi odbędzie się 09.07. 2016 r. Nie wiem niestety gdzie dokładnie będzie kino (targowica, park w centrum) i o której godzinie?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Park w centrum

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Piotr Miszkiel

  Informacja ta znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

  „Jak wytresować smoka 2” – godz. 18:00, Plac Zwycięstwa
  „Planeta Singli” – godz. 20:00, Plac Zwycięstwa

  http://www.goldap.pl/pl/229/19845/kino-pod-gwiazdami.html

  W związku z odbywającą się jutro (9 lipca) imprezą pn. „Kino pod Gwiazdami” zachodnia część parkingu na Placu Zwycięstwa będzie zamknięta od godziny 18:00 dzisiaj (8 lipca) do zakończenia imprezy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...