Krwawa kłótnia konkubentów

kodeks_kajdanki_maleZranieniem 37-letniego mężczyzny zakończyła się awantura domowa, która miała miejsce w jednym z mieszkań w gminie Gołdap. Policjanci zatrzymali podejrzaną o to partnerkę mężczyzny. Kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór (20.06) w jednym z domów w gminie Gołdap. Zgłoszenie o rannym mężczyźnie, najprawdopodobniej w wyniku ugodzenia nożem, oficer dyżurny miejscowej komendy Policji otrzymał przed godziną 19.00.

Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy 37-latkiem, a jego konkubiną doszło do nieporozumienia w wyniku którego kobieta nożem zraniła partnera w plecy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Sylwia W. została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miała ponad promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu 40-latka usłyszała zarzut, do którego się przyznała. Odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała, za co grozi jej do nawet do 10 lat więzienia.

Dzisiaj prokurator wobec Sylwii W. zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym. (Red. KPP Gołdap)


Aktualności

Powiązane artykuły