Koncert „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”

grabowo (6)W ramach XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w Zespole Szkół w Grabowie 4 czerwca 2016r. odbył się koncert o tematyce rodzinnej.

Każda klasa, pod kierunkiem wychowawcy, przygotowała krótką część artystyczną. Były to piosenki, wiersze, tańce i skecze. Wszyscy z przyjemnością obejrzeli repertuar naszych uczniów, którzy włożyli wiele serca w swoje występy.

Na koncercie rozdano nagrody za konkursy plastyczne, które były przeprowadzone w maju: „Ja i moja rodzina”, „Moja rodzina żyje zdrowo”, „Plakat na Dni Rodziny” oraz „Drzewo genealogiczne mojej rodziny”. Sponsorami nagród byli Kompleks Sportowo-Rekreacyjny OSiR w Gołdapi, kino „KULTURA” w Gołdapi, Zakład Przyrodoleczniczy. Pijalnia Wód i Tężnie w Gołdapi.

Po koncercie można było obejrzeć wystawę pt. „Twórczość i pasje członków mojej rodziny”, wziąć udział w loterii fantowej oraz spędzić miło czas z rodzicami podczas słodkiego poczęstunku w klasach.

Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom: pani Justynie Charkiewicz i Małgorzacie Buraczewskiej, uczniom, rodzicom i nauczycielom.

grabowo (1) grabowo (2) grabowo (3) grabowo (4) grabowo (5) grabowo (7) grabowo (8) grabowo (9) grabowo (10)


Aktualności

Powiązane artykuły