Gołdapscy policjanci na obchodach Święta 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego

kpp (3)Gołdapscy policjanci zaproszeni do wzięcia udziału w obchodach  Święta 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego wraz z innymi służbami mundurowymi przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Pokazy sprzętu, rozmowy z funkcjonariuszami o szczegółach ich codziennej służby, pamiątkowe zdjęcia – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na uczestników.

 

W czwartek gołdapscy policjanci wzorem ubiegłego roku wzięli udział w obchodach Święta 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego. Podczas zorganizowanej z tej okazji imprezy odbyły się pokazy sprzętu różnych służb mundurowych, w tym policyjnego sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie. Spotkanie z dziećmi było też dobrą okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie.

Policjanci zademonstrowali sprzęt, przy użyciu którego na co dzień patrolują ulice. Dzieci mogły nie tylko dotknąć, ale również wsiąść do policyjnego radiowozu i na quada, a starsi uczestnicy przymierzając alkogogle przekonali się, jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze rozdawali również maluchom różne gadżety odblaskowe tj.: smycze, breloczki i opaski dzięki którym będą one bardziej widoczne na drodze. Chętni mogli również odbić na pamiątkę odciski swoich palców. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. (Red. KPP Gołdap)

kpp (1) kpp (2) kpp (4) kpp (5) kpp (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły