Było dużo muzyki, zabawy i prezentów

dla_dzieci (8)W czwartek na hali sportowej OSiR w Gołdapi z okazji Dnia Dziecka łódzki teatr muzyczny ,,Duduś” przedstawił przepiękną baśń pt.,,Tajemnicza kraina krasnali”. W przedstawieniu uczestniczyły dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z miasta i okolicy. Było dużo muzyki, zabawy i prezentów dla dzieci.

dla_dzieci (1) dla_dzieci (2) dla_dzieci (3) dla_dzieci (4) dla_dzieci (5) dla_dzieci (6) dla_dzieci (7) dla_dzieci (9)


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Było dużo muzyki, zabawy i prezentów

 1. Justyna

  Ale co się działo przed i po spektaklu.
  Szkoda gadać.
  Chyba ten teatr,Gołdap będzie omijał wielkim łukiem.

 2. Jacek

  W tym kontekście i nie tylko, niektórzy zadają sobie pytanie – kto jest dyrektorem OSiR-u aktualnie? Leszek Kowalczyk, czy Zbigniew Konobrocki. Bo jego nadaktywność „kierownicza” zaczyna zastanawiać. To zresztą pan Konobrocki namieszał, bo wbrew temu co mówi – toruński teatr nie obiecał nikomu spektaklu za darmo. Ile OSiR zapłacił za spektakl? i niech ktoś może zacytuje (słuszne zresztą) słowa wypowiedziane na scenie przez przedstawicielkę teatru.
  Panie Zbigniewie, człowiek ze zdrowym rozsądkiem powinien zachowywać się inaczej, bo co będzie kiedy minie kadencja pańskiego „parasola”.
  OSiR wrobił się w koszty na własną prośbę, bo zwyczajowo część placówek zebrało od rodziców pieniążki na spektakl, za co przynajmniej jedna z nich dostała niesłuszny ochrzan.