Biblioteka nie będzie czynna do końca lipca

Od 20 czerwca do 30 lipca Biblioteka Publiczna w Gołdapi nie będzie czynna z powodu przeprowadzki.

Biblioteka obejmie między innymi pomieszczenia po Bibliotece Pedagogicznej znajdujące się na II piętrze, gdzie znajdą miejcie – pracownia komputerowa i administracja. Natomiast Biblioteka Pedagogiczna przeniesiona zostaje do budynku LO.

Po zmianach lokalizacji Biblioteka Publiczna w Gołdapi w dalszym ciągu częściowo tzn. działy: wypożyczalnia dla dorosłych i dla dzieci, dział zbiorów specjalnych oraz czytelnia ogólna będą mieściły się na parterze przy ul. Partyzantów 31.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Biblioteka nie będzie czynna do końca lipca

  1. wice

    na portalu konkurencji niewygodnych odpowiedzi nie pokazuje się. a więc może tu będzie lepiej.
    uważam że ruszanie bibliotek z ich pięknych przestrzennych pomieszczeń to wielki SKANDAL do którego rękę przykłada „wielki” radny dyrektor sp3. zasada po trupach do celu kiedyś się skończy. Panie burmistrzu pan do tego też przykłada rękę. Przenoszenie biblioteki do katakumb liceum to ogromne nieporozumienie. To również powolne wygaszanie LO. SKANDAL. Emerytów też usuniecie z budynku, studia trzeciego wieku również, gdzie będzie można zdać krew ?????????? Może Burmistrz udostępni pomieszczenie w UM?????. ile kasy wyda burmistrz z dyrektoremsp3 na przystosowanie pomieszczeń dla dzieci ?????????