Znęcał się nad rodziną

kodeks_kajdanki_maleKolejna awantura domowa, którą rozpętał 37-letni mieszkaniec gminy Gołdap zakończyła się dla niego w policyjnym areszcie. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu znęcał się nad swoimi najbliższymi, żoną i córką. Decyzją prokuratora 37-latek ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Musi też opuścić lokal zajmowany wspólnie z rodziną. Za znęcanie się grozi kara do 5 lat więzienia.

 

W miniony weekend (30.04/01.05) oficer dyżurny miejscowej komendy Policji został powiadomiony o awanturze w jednym z domów w gminie Gołdap. Policjanci, którzy podjęli interwencję ustalili, że 37-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczął kolejną awanturę, w trakcie której wyzywał rodzinę, szarpał, wyganiał z domu jak również groził pozbawieniem życia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie

Na wniosek policjantów prokurator zastosował dzisiaj wobec zatrzymanego nakaz natychmiastowego opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z rodziną, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz policyjny dozór.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. (Red. KPP Gołdap)

 


Aktualności

Powiązane artykuły