Ze Starostwa: starosta pogratulował młodym aktorom

przedszkole_teatrzyk (10)Starosta gołdapski Andrzej Ciołek sprawił niespodziankę dzieciom z grupy 5-latki A z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi i zawitał do nich w piątkowe przedpołudnie (13 maja 2016 r.). Starosta podziękował dzieciom za ich występ podczas tegorocznego „Eko-pikniku – dziedzictwo natury i rzemiosła”.

Inscenizacja pt. „Jak to z chrztem Polski było” spotkała się z gorącym przyjęciem publiczności i sprawiła, że tegoroczny „Eko-piknik” był wyjątkowy. Starosta chcąc nagrodzić młodych aktorów przeczytał im fragment książki Jana Brzechwy „Przygody Pchły Szachrajki”, wpisując się tym samym w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” oraz podarował dzieciom przytulanki w kształcie łosi. Dzieci z ciekawością wysłuchały opowieści o małej sprytnej pchle i bardzo ucieszyły się z prezentów.

Starosta podziękował również i pogratulował autorce scenariusza Cecylii Grabowskiej oraz paniom, które przygotowały dzieci do występu: Annie Skibie oraz Sylwii Ornowskiej, a także dyrektor przedszkola Marzannie Wardziejewskiej. (Red. Starostwo Gołdapskie)

przedszkole_teatrzyk (1) przedszkole_teatrzyk (2) przedszkole_teatrzyk (3) przedszkole_teatrzyk (4) przedszkole_teatrzyk (5) przedszkole_teatrzyk (6) przedszkole_teatrzyk (7) przedszkole_teatrzyk (8) przedszkole_teatrzyk (9) przedszkole_teatrzyk (11) przedszkole_teatrzyk (12) przedszkole_teatrzyk (13) przedszkole_teatrzyk (14) przedszkole_teatrzyk (15) przedszkole_teatrzyk (16) przedszkole_teatrzyk (17) przedszkole_teatrzyk (18) przedszkole_teatrzyk (19) przedszkole_teatrzyk (20) przedszkole_teatrzyk (21) przedszkole_teatrzyk (22)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Ze Starostwa: starosta pogratulował młodym aktorom

  1. Karolkowy

    Ten wąs… Chyba się nasz pan Starosta przestraszył że po ostatnim wniosku o odwołanie bez wąsa odpadnie jak Komorowski. Tylko ta stylizacja nie pasuje do krawata.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...