Za chwilę … Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur!

lotZarząd Aeroklubu Krainy Jezior funkcjonującego w pięknej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich , już po raz ósmy postanowił podzielić się z bracią lotniczych turystów „bogactwem” Regionu, wielością lotnisk i lądowisk oraz urokami turystyki lotniczej w miłym towarzystwie sympatycznych załóg lotniczych.

To ten motyw jest już kolejną inspiracją dla Zarządu AKJ zorganizowania od Bożego Ciała do niedzieli, w dniach 26-29 maja 2016 r. „VIII Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur”.

Jak zwykle jego realizacja w dużej mierze będzie uzależniona od warunków meteorologicznych, naszej wspólnej inwencji oraz atmosfery Rajdu z Waszym aktywnym udziałem. Jestem przekonany, że możemy wspólnie spędzić niezapomniany weekend  a uczestników Rajdu zachęcić do kolejnych powrotów na lądowiska i lotniska Warmii i Mazur, by spędzić z rodziną i znajomymi wolne chwile w ekologicznym otoczeniu z dala od codzienności wielkomiejskich.

Czas definitywnie już teraz dokonać analizy własnych zobowiązań na ostatnia dekadę maja! Więc jeżeli dysponujecie czasem w dniach od 26 do 29 maja, samolot jest sprawny i w Waszej dyspozycji, przylećcie (z rodziną lub przyjaciółmi) na Mazury, do  Wilamowa. Jeżeli nie możecie na cały okres to wygospodarujcie przynajmniej 2 dni. Które? Uzgodnimy by było to najbardziej efektywne i dało się to skoordynować organizacyjnie.

Jeżeli chcielibyście coś zasugerować do ujęcia w programie Rajdu bądź zgłosić swoje sugestie, jestem do dyspozycji pod mailem: wajsznory@lotniskoketrzyn.pl  lub biuro@lotniskoketrzyn.p l oraz telefonem +48 501-258-134. Chętnie uwzględnimy możliwe do zrealizowania Wasze propozycje.

Program rajdu:

Wstępny Program VIII Międzynarodowego Rajdu po lotniskach Warmii i Mazur

Zainteresowanych udziałem w Rajdzie proszę o pilne przesłanie wstępnego zgłoszenia z podaniem nazwiska pilota, ilości osób załogi, typ samolotu i znaki rejestracyjne, terminu i w miarę możliwości godziny przylotu oraz inne informacje (np. jak chcecie zabezpieczyć swoje zakwaterowanie, czy potrzebna jest pomoc w zakwaterowaniu, czy będziecie chcieli wynająć samochód itp.). Posiadanie Waszych zgłoszeń i sprecyzowanych życzeń umożliwi organizatorom lepsze planowanie logistyki Rajdu oraz programów towarzyszących. Może się również zdarzyć okoliczność ograniczenia ilości załóg, stosując się do kolejności zgłoszeń – jeżeli będzie ich zbyt dużo!

A więc zapraszam w imieniu swoim i gospodarzy województwa na Rajd, na kilkudniowy towarzysko-rekreacyjny (z odrobiną rywalizacji) pobyt w Krainie Wielkich Jezior. Jeżeli dysponujecie czasem t na dłuższy weekend nawet od środy popołudnia.  Chętnie pomożemy zorganizować  atrakcyjnie pobyt  w  środę i na Boże Ciało w naszym regionie.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam w przekonaniu spotkania się na Rajdzie.

Do zobaczenia na lotnisku Wilamowo!

          Stanisław Tołwiński
                 Prezes AKJ

http://www.lotniskoketrzyn.pl/index.php?op=3


Aktualności

Powiązane artykuły