Konkurs na debiut książkowy

rozetaStowarzyszenie Pisarzy Polskich – Oddział w Olsztynie ogłasza Konkurs Literacki OLSZTYŃSKI DEBIUT 2016. W okresie dwu i pół miesiąca od 15 maja do 31 lipca można zgłosić propozycję swojej pierwszej książki.
Jak już wcześniej informowaliśmy, kontynuacja Konkursu możliwa jest dzięki wsparciu Gminy Olsztyn. Podobnie jak w ubiegłym roku, nagrodą będzie wydanie debiutanckiej książki. Tegoroczny jednak konkurs odbędzie równocześnie w dwóch kategoriach: poezji i prozy, co oznacza, że w istocie będą to dwa debiuty. Organizatorzy zakładają, że jesienią w serii Biblioteka Autorów Warmii i Mazur ukażą się równocześnie dwie literackie premiery – debiutancki tom poezji oraz debiutancki tom prozy.

http://sppolsztyn.blogspot.com/
Konkurs adresowany jest do pisarzy, urodzonych lub zamieszkałych na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego a także tych, których losy związane są z naszym regionem. Objętość prac ograniczona jest do rozmiarów odpowiadających około 60 stronicom książki. Nie przewiduje się wynagrodzenia dla debiutanta – nagrodą jest wydanie książki. Dokładne informacje można znaleźć w regulaminie.
Podpisane godłem prace konkursowe można przesyłać do północy 31 lipca 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do lektury regulaminu.

Załączniki:

debiut

debiut

 

Powiązane artykuły