Bal był znakomitym podsumowaniem ciężkiej pracy

Bal_288Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi bawili się w piątek, 6 maja na balu gimnazjalnym, który został zorganizowany przez rodziców we współpracy z wychowawcami klas III w restauracji „Matrioszka”.

 

Dziewczęta w wieczorowych kreacjach, chłopcy w stylowych garniturach, uroczysta kolacja oraz muzyka… Wszystko to złożyło się na klimat tego niepowtarzalnego wieczoru.

Bal rozpoczęła zaproszona przez rodziców pani dyrektor Bożena Kalinowska i zastępca dyrektora Jarosław Żukowski, którzy po krótkim przemówieniu, życzyli wszystkim radosnej zabawy.

Przez  kilka kolejnych godzin porywała uczniów do tańca muzyka grana przez DJ-a. Kolorowe światła, zabawy zorganizowane przez prowadzącego bal oraz profesjonalny fotograf, który starał się uwiecznić na zdjęciach każdy szczegół, stworzyły niepowtarzalny klimat. Młodzież wspaniale się bawiła, każdemu towarzyszył radosny nastrój.

– Bal należy zaliczyć do bardzo udanych – zgodnie stwierdzili uczniowie klas trzecich. Wszyscy jednomyślnie uważają, że tegoroczny bal był znakomitym podsumowaniem ciężkiej pracy w ciągu trzech lat nauki w gimnazjum.

Absolwenci stwierdzili, że zabawa na balu była najpiękniejszą chwilą w czasie trzyletniej edukacji w gimnazjum. Dodają, że nigdy jej nie zapomną, ponieważ była ona wyjątkowa i niepowtarzalna, a cudowne chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół na długo zapadną w ich pamięć. Wszyscy będący na tej uroczystości uważają, że muzyka, potrawy sprawiły, iż panująca atmosfera była bardzo miła, wesoła i sprzyjała radosnym tańcom, śpiewom i wspólnym rozmowom.

Mamy nadzieję, że miniony bal gimnazjalny pozostanie w pamięci uczniów na bardzo długo i będzie lśnił wielobarwną tęczą w ich wspomnieniach.

Tego z całego serca życzą im dyrekcja i wychowawcy klas III gimnazjum.

 

Justyna Przekop i Patrycja Magielnicka  

Bal_22 Bal_163 Bal_218 Bal_362 Bal_368 Bal_930

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły