Zaproponują niewielkie zmiany w logo?

logo (1)Tym razem dyskusja nad nowym logo Gołdapi była mniej emocjonalna niż na sesji Rady Miejskiej. Mając na uwadze uwagi niektórych radnych firma opracowująca katalog znaku zaproponuje pewne niewielkie zmiany na elemencie przypominającym tarczę herbową.

 

Wątpliwości zainteresowanych wzbudza między innymi kształt litery „G” (zdaniem niektórych dyskutantów za bardzo przypomina „C”) oraz użycie do logotypu złotego koloru. Przez tę samą firmę zostały opracowane również loga placówek podległych gminie, między innymi przedszkola, PEWiK-u i OSiR-u.

Na spotkaniu był obecny Piotr Oleksiak, przedstawiciel firmy „Branquest”.

logo (9) logo (8) logo (7) logo (6) logo (5) logo (4) logo (3) logo (2)

 


Aktualności

Powiązane artykuły

14 komentarzy do “Zaproponują niewielkie zmiany w logo?

 1. Nina

  „firma opracowująca katalog znaku zaproponuje pewne niewielkie zmiany” Niewielkie? czy to oznacza, że zmienią kolor, nie to chyba były by wielkie zmiany. Niewielkie to znaczy że zdejmą trochę złota czy cieni. Porażka, Burmistrz wydał pieniądze a teraz szuka akceptacji rady. A radny Wasilewski mówił, że rada miejska nie musi tego przyjmować i że i tak będzie ten znak używany. Zastanawiam się po co Burmistrz zabiega tak o to żeby radni przyjęli to logo?

   
 2. Zbyszek Mieruński

  Brak mi słów… bez komentarza

   
  1. GOŁDAPIANIN

   Zgadzam się z „przedmówcą” w 100%.

    
 3. aaaa

  Aaa kim jest Mieruński? ??? I że niby się zna ????!!! Hahaha

   
 4. rada

  Dobrze, że rada nie poddała się manipulacji i niekompetencji nie tylko w tej materii Pani Anuszkiewicz.

   
 5. Ania

  Dobrze, że rada nie poddała się do tej pory manipulacji i niekompetencji nie tylko w tej materii burmistrza Luto i radnego Wasilewskiego!

   
 6. GRAFI

  „loga placówek podległych gminie ” – patrz zestaw clipart Corel – zaje-fajna kreatywność! Autor Piotr Wasilewski? To jego poziom.

   
 7. E tam… takie sranie w banie i słodkie pierdzenie. Brak słów.

   
 8. iiii

  Pozdrawiam Zbycha, i gratuluję postawy po koncercie noworocznym; )

   
 9. apap

  Spójrzcie na miniaturę zdjęcia do artykułu (bez powiększania), na którym są chyba teczki. Widzimy coś złotego i czarny napis OŁDAP. Pomijając argument „podoba się/nie podoba się” – przedstawiony projekt jest skopany od strony funkcjonalnej. Tu nic nie pomogą małe zmiany.

   
 10. Gość

  Tomasz ! ależ elokwencja -niespotykana często,unikalne treści.

   
 11. MIESZSZKAM W OŁDAPI ?

  ŻENADA lepsze logo zrobi dziecko w nowym przedszkolu SP3

   
  1. Dzis

   Za zwiększoną subwencję pan R. zrobi nawet nowe logo! Nawet jeśli dzieci będą w piwniczkach mieć klasy a „Dwójka” będzie pusta to wszystkie siły na „Trójkę”!!!

    
 12. SCORPIO

  To jeszcze będzie trzeba zedrzeć z placu poprzednie logo.