„Więcej ruchu, więcej zdrowia” z gołdapską policją

festyn_zdrowotny (9)Policjanci z Gołdapi uczestniczyli dzisiaj w imprezie „Więcej ruchu, więcej zdrowia”. Wydarzenie to było doskonałą okazją do promowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Maluchom zorganizowano gry i zabawy z „autochodzikiem”, natomiast starsi uczestnicy przymierzając alkogogle przekonali się, jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu.

W sobotnie popołudnie w lesie Kumiecie odbyła się piąta edycja prozdrowotnej imprezy pn. „Więcej Ruchu, więcej zdrowia”. Nie zabrakło na niej też gołdapskich policjantów, którzy promowali bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Wśród wielu atrakcji, jakie czekały na dzieci, jedną z najpopularniejszych był autochodzik. Najmłodsi uczestnicy „śmigali” wozem policyjnym i strażackim poznając przy tym świat znaków i symboli drogowych oraz ucząc się prawidłowych postaw na drodze. Starsi ochotnicy mogli przymierzyć alkogoogle zakupione w ramach projektu „On, Ty i Ja na tej samej drodze” i przekonać się, jak zmienia się koordynacja ruchowa pod wpływem alkoholu.

Na policyjnym stoisku każdy maluch otrzymał element odblaskowy a rodzice i opiekunowie ulotki z praktycznymi poradami promującymi przepisy i zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. (Red. KPP Gołdap)

festyn_zdrowotny (1) festyn_zdrowotny (2) festyn_zdrowotny (3) festyn_zdrowotny (4) festyn_zdrowotny (5) festyn_zdrowotny (6) festyn_zdrowotny (7) festyn_zdrowotny (8) festyn_zdrowotny (10)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “„Więcej ruchu, więcej zdrowia” z gołdapską policją

  1. pioter

    Piękna inicjatywa ”Więcej ruchu , więcej zdrowia ” przydało by się 50% policjantów z nadwagą , do roboty panowie policjanci biegi ,siłownia , dieta ,, nie pozdrawiam