Pierwszy dzień wiosny w Pogorzel

pogorzel (1)Pierwszy dzień wiosny w szkole w Pogorzeli rozpoczęliśmy od warsztatów dla wszystkich uczniów pt. „Jak skutecznie się uczyć?”, które przeprowadziła Pani Magdalena Nadgłowska-Kołdys z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gołdapi.
Następnie wszyscy uczniowie wykonali dwie ekologiczne Marzanny, które wynieśliśmy do ogrodu szkolnego, w którym Pan Wojtek–nasz szkolny „Pomysłowy Dobromir” i „Złota Rączka” przyszykował ognisko i kijki do kiełbasek. Na ognisku spaliliśmy kukły i okrzykami wygoniliśmy zimę. W końcu zrobiło się ciepło i przyszedł czas na pieczone kiełbaski i gorącą herbatkę. Najedzeni i weseli zeszliśmy do sali gimnastycznej, w której czekały na nas konkursy i zabawy zorganizowane przez Panią Ewę Wojciechowską i Karolinę Rytelewską.

Monika Wojtala-Taudul

pogorzel (2) pogorzel (3) pogorzel (4) pogorzel (5) pogorzel (6) pogorzel (7) pogorzel (8) pogorzel (9) pogorzel (10) pogorzel (11) pogorzel (12) pogorzel (13) pogorzel (14) pogorzel (15) pogorzel (16) pogorzel (17) pogorzel (18) pogorzel (19) pogorzel (20) pogorzel (21) pogorzel (22) pogorzel (23)


Aktualności

Powiązane artykuły