Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym

pingpong (18)W rozegranym turnieju nr 2 IV Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym wystartowało łącznie 38 zawodników. Podobnie jak i w turnieju nr 1, tak i tym razem zabrakło przedstawicielek płci pięknej. Wielka szkoda, gdyż w poprzednich edycjach górowskich zawodów startowały one nieprzerwanie.

Turniej nabiera jednak rumieńców i powoli w każdej kategorii zawiązuje się czołówka.

Niewątpliwie bohaterem zawodów był Adam Makar ze Srokowa, który wygrał zarówno konkurencję amatorów jak i open. Tym samym dołączył do Mariusza Mańkiewicza z Konopek ( w II GP turniej nr 4) i Daniela Buczyńskiego z Płoskini (w III GP turniej nr 5), którzy w również wygrywali obydwa turnieje w ciągu jednego dnia.

W obydwu finałach Adam Makar pokonywał Wojciecha Wojciechowskiego z Kętrzyna. Podium uzupełniali na najniższym stopniu: Franciszek Jastrzębowski z Olsztyna w kat. amatorów i Marek Różycki z Gołdapi w kat. open. Wśród chłopców ponownie zwyciężył Kacper Misiun z Gołdapi przed Adamem Dawidem z Górowa Iławeckiego i Damianem Wesołowskim z Gołdapi.

Na kolejny turniej IV Grand Prix Górowa Iławeckiego zapraszamy 1 maja o godz. 10.00.

Wyniki w załącznikach:

2. Szkoły podstawowe i gimnazjalne -_chłopcy.

2. Szkoły podstawowe i gimnazjalne -_chłopcy.

4. Kategoria – mężczyźni amatorzy.

4. Kategoria – mężczyźni amatorzy.

5. Kategoria open

5. Kategoria open

pingpong (1) pingpong (2) pingpong (3) pingpong (4) pingpong (5) pingpong (6) pingpong (7) pingpong (8) pingpong (9) pingpong (10) pingpong (11) pingpong (12) pingpong (13) pingpong (14) pingpong (15) pingpong (16) pingpong (17) pingpong (19) pingpong (20) pingpong (21) pingpong (22) pingpong (23) pingpong (24) pingpong (25) pingpong (26) pingpong (27) pingpong (28) pingpong (29) pingpong (30) pingpong (31) pingpong (32) pingpong (33) pingpong (34) pingpong (35)

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym

  1. gołdapianka

    Brawo, Kacper. Gratulacje Tobie i trenerowi!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...