Finał Mistrzostw Województwa SZS w piłce ręcznej

PLAKAT MISTRZOSTWA poprawkaWe wtorek 26 kwietnia o 10.30 na hali OSiR rozpocznie się Finał Mistrzostw Województwa SZS w piłce ręcznej chłopców SPG. Szczegóły na załączonym plakacie.PLAKAT MISTRZOSTWA poprawka

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Finał Mistrzostw Województwa SZS w piłce ręcznej

 1. Zainteresowana

  W naszym liceum są treningi w piłkę ręczną, kto je prowadzi? Pytam bo mój syn jest zainteresowany pójściem do tej szkoły.

 2. Kibic

  Widać rękę fachowca, brawo nauczyciele wychowania fizycznego.

 3. Były zawodnik

  Same duże miasta z tradycjami szczypiorniaka, a po długiej przerwie Nasi Licealiści z Naszej Kochanej Gołdapi. Proponuję powiadomić wszystkich naszych „starych zawodników”. Licealiści liczymy na walkę. Ogromny szacunek dla człowieka, który was przygotował do tych rozgrywek.

 4. Kibic

  Treningi piłki ręcznej prowadzone są w Gołdapi w klubie UKS Jacwingowie i to wlasnie zawodnicy tego klubu reprezentować będą swoje liceum na mistrzostwach województwa. Wielkie gratulacje dla trenera klubu bo to także jego sukces ☺

 5. Gołdapianin

  Liceum ma świetnie przygotowaną drużynę właśnie dzięki klubowi UKS Jaćwingowie,która już pokazała swoją moc w półfinale.Ta drużyna jest wstanie sięgnąć nawet po złoto! Są to chłopcy z charakterem i sercem do walki.Szykuje się wielkie widowisko!